Joomla Vorlagen by User Reviews FatCow

 

 

Terminale płatnicze Polcard

 

PrzyGotuj firmę na korzyści płynące ze współpracy z Polcard!

 
 
 Pierwsze 12 miesięcy:     Kolejne 12 miesięcy: 
 - Program Polska Bezgotówkowa   - 1 zł/mies. za terminal płatniczy 
 - 0 zł za terminal i 0% prowizji   - 0.65% prowizji od transakcji 
- Odbierz darmowy terminal!   - dla kart wydanych w Polsce 
 
 
 logo_polcard.png
 

czytaj wiecej

  

  


 

Terminale płatnicze eService

logo eservice

 

Już teraz w naszej ofercie pojawiły się terminale płatnicze kolejnego znanego operatora płatności. Firma eService jest liderem polskiego rynku akceptacji kart płatniczych i największym agentem rozliczeniowym w Europie środkowej.

Terminal płatniczy to wygoda dla Ciebie i Twoich Klientów. Przekonaj się jakie to proste.

Poznaj eService i skorzystaj z szerokiej gamy usług dla Twojego biznesu.

 

 

czytaj wiecej 


 

Terminale płatnicze PayTellogo paytel

 

PayTel proponuje wszystkim przedsiębiorcom zróżnicowaną oraz kompleksową ofertę terminali płatniczych doskonale dopasowanych do ich potrzeb.

Terminal do płatności kartą umożliwia płatności wykonywane kartami kredytowymi, debetowymi, kartami z chipem i z paskiem magnetycznym. Dzięki wbudowanemu modułowi NFC możliwe jest wykonywanie płatności mobilnych, które każdego dnia stają się coraz bardziej powszechne wśród klientów.

Każdy terminal do płatności kartą w ofercie PayTel zapewnia wysoki komfort użytkowania, a transakcje wykonywane są sprawnie, szybko i bezpiecznie.

 

czytaj wiecej

  

  


Kasoterminale iPOS Duet, Smart i Smart+ już w sprzedaży!

ipos smart plus 1

 

iPOS to urządzenie fiskalne, terminal płatniczy i system sprzedażowy w jednym. Dzięki niemu spełnisz obowiązek fiskalizacji i otrzymasz funkcje, które pozwolą Ci na efektywną pracę. Każdy model posiada ekran dotykowy, dzięki czemu pracujesz tak wygodnie i łatwo, jak na smartfonie.

Wystawiasz nie tylko paragony. Przychodzi do Ciebie Klient i prosi o fakturę. Pytasz go o NIP, a iPOS uzupełnia resztę. Dane klienta są zawsze aktualne. Faktura gotowa. Potrzebny jest paragon z NIP? Żaden problem!

 

czytaj wiecejUwaga! Obowiązkowa zmiana matryc stawek VAT w urządzeniach fiskalnych!

 

matryca vatPrzypominamy, że zgodnie z rozporządzeniem Ministra Finansów w sprawie kas rejestrujących z dnia 29. kwietnia 2019 r. obowiązuje nowa matryca stawek podatkowych (par. 6.1, pkt 5) dla WSZYSTKICH urządzeń fiskalnych (on-line, kopia elektroniczna, kopia papierowa), fiskalizowanych od 1. maja 2019 r.

 

Dla kas fiskalizowanych przed tą datą zmianę matrycy stawek VAT należy przeprowadzić do 31. lipca 2019 r. Do tego dnia można rejestrować sprzedaż w oparciu o dotychczas stosowaną matrycę stawek VAT (par. 59).

 

Litera "A" - przypisana stawka podstawowa podatku w wysokości 22% lub 23%

Litera "B" - przypisana stawka obniżona podatku w wysokości 7% lub 8%

Litera "C" - przypisana stawka obniżona podatku w wysokości 5%

Litera "D" - przypisana stawka obniżona podatku w wysokości 0%

Litera "E" - przypisane zwolnienie od podatku

Litery "F" i "G" - przypisane pozostałe stawki podatku, w tym wartość 0% (zero techniczne) w przypadku sprzedaży opodatkowanej, o której mowa w art. 119 ust. 1 lub art. 120 ust. 4 ustawy z dnia 11 marca 2004 r. o podatku od towarów i usług.

 

 


 

Poznaj szczegóły dotyczące wprowadzenia kas online od 2020 roku!

 

online

Kasy fiskalne ONLINE to w założeniu nowa kategoria urządzeń fiskalnych, które będą mogły komunikować się z Centralnym Rejestrem Kas prowadzonym przez Szefa Krajowej Administracji Skarbowej. Centralny Rejestr Kas (inaczej Repozytorium) będzie gromadzić szereg danych m. in: raporty dobowe, paragony fiskalne, dokumenty niefiskalne, zdarzenia a także informacje o dokonanych przeglądach okresowych.

Oprócz tego Repozytorium będzie odpowiedzialne za nadawanie numeru ewidencyjnego kasie podczas fiskalizacji. W założeniu ustawodawcy łączność pomiędzy kasą z Repozytorium, szacunkowo, odbywać się będzie co dwie godziny. Jest to domyślny czas, bowiem Repozytorium może zmieniać ten harmonogram połączeń, w dodatku bez wiedzy użytkownika.

 

Użytkownik kasy ONLINE będzie musiał zapewnić kasie dostęp do internetu, czyli odpowiednią infrastrukturę, dzięki której kasa będzie mogła łączyć się z Repozytorium.

 


 

 Terminal płatniczy mPOS Paymax

 

  • Płatności wszystkimi powszechnymi rodzajami kart
  • Mobilny, bezprzewodowy
  • Maksymalnie prosta obsługa
  • Gwarantowane bezpieczeństwo transakcji
  • Monitoring transakcji online 24h/7dni
  • Pieniądze na koncie już następnego dnia
  • Bez abonamentu/dzierżawy urządzenia

 

 

 

 


 

Drukarka fiskalna POSNET Trio

 

posnet trioDrukarka Posnet Trio to drukarka fiskalna, która łączy w sobie sprawdzone, solidne rozwiązania, bogate doświadczenie, precyzję wykonania oraz funkcjonalne nowości.

Urządzenie w wersji podstawowej to propozycja dla klientów otwartych na nowe rozwiązania, ceniących niezawodne technologie w dobrej cenie.

Trio to pierwsza drukarka fiskalna z możliwością zamontowania uchwytu (7' lub 10') na tablet lub smartfon. Uchwyt ma możliwość obrotu z jednej strony urządzenia na drugą.

Drukarkę można wzbogacić o trzy moduły rozszerzenia, co pozwala na stworzenie nowoczesnego, kompaktowego systemu POS.

czytaj wiecej


 

KASY FISKALNE ONLINE ŁÓDŹ

Obsługujemy wszystkie branże

Kasy dla lekarzyKasy dla prawnikówKasy dla mechanikówKasy dla fryzjerówKasy dla kosmetyczekKasy do sprzedaży detalicznejKasy do gastronomii


Wejdź
 i wybierz dla siebie to, czego potrzebujesz