Joomla Vorlagen by User Reviews FatCow

 

 

Uwaga! Obowiązkowa zmiana matryc stawek VAT w urządzeniach fiskalnych!

 

matryca vatPrzypominamy, że zgodnie z rozporządzeniem Ministra Finansów w sprawie kas rejestrujących z dnia 29. kwietnia 2019 r. obowiązuje nowa matryca stawek podatkowych (par. 6.1, pkt 5) dla WSZYSTKICH urządzeń fiskalnych (on-line, kopia elektroniczna, kopia papierowa), fiskalizowanych od 1. maja 2019 r.

 

Dla kas fiskalizowanych przed tą datą zmianę matrycy stawek VAT należy przeprowadzić do 31. lipca 2019 r. Do tego dnia można rejestrować sprzedaż w oparciu o dotychczas stosowaną matrycę stawek VAT (par. 59).

 

Litera "A" - przypisana stawka podstawowa podatku w wysokości 22% lub 23%

Litera "B" - przypisana stawka obniżona podatku w wysokości 7% lub 8%

Litera "C" - przypisana stawka obniżona podatku w wysokości 5%

Litera "D" - przypisana stawka obniżona podatku w wysokości 0%

Litera "E" - przypisane zwolnienie od podatku

Litery "F" i "G" - przypisane pozostałe stawki podatku, w tym wartość 0% (zero techniczne) w przypadku sprzedaży opodatkowanej, o której mowa w art. 119 ust. 1 lub art. 120 ust. 4 ustawy z dnia 11 marca 2004 r. o podatku od towarów i usług.

 

 


 

Poznaj szczegóły dotyczące wprowadzenia kas online od 2020 roku!

 

online

Kasy fiskalne ONLINE to w założeniu nowa kategoria urządzeń fiskalnych, które będą mogły komunikować się z Centralnym Rejestrem Kas prowadzonym przez Szefa Krajowej Administracji Skarbowej. Centralny Rejestr Kas (inaczej Repozytorium) będzie gromadzić szereg danych m. in: raporty dobowe, paragony fiskalne, dokumenty niefiskalne, zdarzenia a także informacje o dokonanych przeglądach okresowych.

Oprócz tego Repozytorium będzie odpowiedzialne za nadawanie numeru ewidencyjnego kasie podczas fiskalizacji. W założeniu ustawodawcy łączność pomiędzy kasą z Repozytorium, szacunkowo, odbywać się będzie co dwie godziny. Jest to domyślny czas, bowiem Repozytorium może zmieniać ten harmonogram połączeń, w dodatku bez wiedzy użytkownika.

 

Użytkownik kasy ONLINE będzie musiał zapewnić kasie dostęp do internetu, czyli odpowiednią infrastrukturę, dzięki której kasa będzie mogła łączyć się z Repozytorium.

  


 

Kasy fiskalne On-Line Ready już w sprzedaży!

 

online readyW swojej ofercie posiadamy już kasy i drukarki fiskalne dostosowane do nowych wymogów Ministerstwa Finansów z możliwością wystawiania tzw. e-paragonów.

Urządzenia z certyfikatem On-Line Ready gwarantują techniczną modernizację do wersji obowiązujących od 2018 roku.

Kupując teraz urządzenie fiskalne, otrzymujesz zapewnienie dostosowania jego funkcjonalności do nowych wymogów w dowolnym, wybranym przez Ciebie momencie.

 

Kasa fiskalna - Teraz!

e-paragony - w dowolnym momencie!

 

czytaj wiecej


 

 Terminal płatniczy mPOS Paymax

 

  • Płatności wszystkimi powszechnymi rodzajami kart
  • Mobilny, bezprzewodowy
  • Maksymalnie prosta obsługa
  • Gwarantowane bezpieczeństwo transakcji
  • Monitoring transakcji online 24h/7dni
  • Pieniądze na koncie już następnego dnia
  • Bez abonamentu/dzierżawy urządzenia

 

 

 

 


 

Drukarka fiskalna POSNET Trio

 

posnet trioDrukarka Posnet Trio to drukarka fiskalna, która łączy w sobie sprawdzone, solidne rozwiązania, bogate doświadczenie, precyzję wykonania oraz funkcjonalne nowości.

Urządzenie w wersji podstawowej to propozycja dla klientów otwartych na nowe rozwiązania, ceniących niezawodne technologie w dobrej cenie.

Trio to pierwsza drukarka fiskalna z możliwością zamontowania uchwytu (7' lub 10') na tablet lub smartfon. Uchwyt ma możliwość obrotu z jednej strony urządzenia na drugą.

Drukarkę można wzbogacić o trzy moduły rozszerzenia, co pozwala na stworzenie nowoczesnego, kompaktowego systemu POS.

czytaj wiecej


 

Kasa fiskalna POSNET Ergoposnet ergo

 

Kasa Posnet Ergo to perfekcyjne połączenie najbardziej istotnych właściwości kas oraz dotychczasowego doświadczenia w ich tworzeniu. To sprawdzone rozwiązania, niezwykła wytrzymałość oraz bogata funkcjonalnoœć zamknięte w kompaktowej obudowie.

Ergo jest urządzeniem bogatym funkcjonalnie. Może działać samodzielnie, jak również stanowić element systemu kasowego.

Z kasą współpracują wszystkie niezbędne urządzenia, których możesz potrzebować w sklepie czy poza nim. Konstrukcja kasy umożliwia modułową rozbudowę - klient może od razu zdecydować się na docelowy wariant kasy bądź w miarę rozwoju biznesu uzupełniać jej funkcjonalność poprzez zwiększenie bazy PLU czy dodanie modułów komunikacyjnych (WiFi, Bluetooth lub modem 3G). W wersji rozszerzonej kasa posiada także tunelowanie portów COM.

 

czytaj wiecej

 

  


 

KASY FISKALNE ONLINE ŁÓDŹ

Obsługujemy wszystkie branże

Kasy dla lekarzyKasy dla prawnikówKasy dla mechanikówKasy dla fryzjerówKasy dla kosmetyczekKasy do sprzedaży detalicznejKasy do gastronomii


Wejdź
 i wybierz dla siebie to, czego potrzebujesz