Joomla Vorlagen by User Reviews FatCow

 

 

Kim jesteśmy?

 

          Witamy serdecznie na naszej stronie internetowej. Działamy na rynku już od ponad dwudziestu lat, dostarczając najlepszej jakości produkty i usługi. Uważnie analizujemy potrzeby naszych klientów, aby sprostać ich najwyższym wymaganiom. Jesteśmy ekspertami w swojej branży, dzięki czemu możemy służyć swoją radą i pomocą.

          Komputery i urządzenia biurowe to nasza pasja. Wiemy o nich niemal wszystko, ciągle się rozwijając i poszerzając swoją wiedzę w dynamicznej branży. Od początku istnienia naszej działalności, sprzedajemy i naprawiamy urządzenia fiskalne. Dostarczamy innowacyjne rozwiązania, wspomagające handel. Nasi doświadczeni sprzedawcy i serwisanci dobierają odpowiedni sprzęt do charakteru działalności i rodzaju sprzedaży.

          Od ponad 20 lat jesteśmy na polskim rynku właśnie dla Państwa potrzeb. Swoją wiedzę staramy się przekazać naszym klientom. Nasza firma to zespół doświadczonych specjalistów świadczących usługi z zakresu:

  • sprzedaży oraz serwisu urządzeń fiskalnych
  • sprzedaży i serwisu komputerów oraz oprogramowania
  • sprzedaży materiałów eksploatacyjnych i akcesoriów peryferyjnych


           Posiadamy zawsze aktualną wiedzę na temat nowoczesnych rozwiązań dla biznesu, które pomogą państwu efektywnie zarządzać własnym przedsiębiorstwem. Obsługujemy sklepy, placówki usługowe, restauracje, hotele oraz placówki handlu obwoźnego.

          Wieloletnie doświadczenie sprawia, że nasze usługi świadczymy zawsze na najwyższym poziomie. Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi, uznanymi na rynku producentami sprzętu i oprogramowania. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą oraz zapraszamy do skorzystania z naszych usług.


PROWADZISZ FIRMĘ?     

DOBRZE TRAFIŁEŚ!     

INSTALACJA I SERWIS     

home 01Potrzebujesz skutecznych i niezawodnych narzędzi wspomagających pracę? Myślisz o szybkiej i sprawnej obsłude klienta? Potrzebujesz kasy fiskalnej, ale nie możesz się zdecydować bądź nie wiesz od czego zacząć?

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu gwarantujemy Ci profesjonalną pomoc w optymalnym doborze kasy fiskalnej oraz jej rejestracji w Urzędzie Skarbowym.

Nasi wykwalifikowani specjaliści przeprowadzą szkolenie personelu oraz zadbają o najwyższej jakości serwis Twojego sklepu. Pojedyncza kasa fiskalna czy złożony system sprzedaży - od dziś jesteś w dobrych rękach!

KASY IFISKALNE ŁÓDŹ

Obsługujemy wszystkie branże

Kasy dla lekarzyKasy dla prawnikówKasy dla mechanikówKasy dla fryzjerówKasy dla kosmetyczekKasy do sprzedaży detalicznejKasy do gastronomii


Wejdź
 i wybierz dla siebie to, czego potrzebujesz